Detské tábory naše lokality

Kincsemlovaspark, Maďarsko

Unikátny tábor rozprestierajúci sa na rozľahlom niekoľkohektárovom areáli jazdeckého parku patrí k tým najkvalitnejším v Maďarsku. Zariadenie je vychýrené vynikajúcou kuchyňou založenou na domáckych maďarských špecialitách. Pestrý výber raňajok je formou švédskych stolov, obedy sú troj- a večere dvojchodové s dezertom alebo ovocím. Ubytovanie hotelového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami na každej izbe poskytne deťom komfortný oddych po celodenných aktivitách, o ktoré tu núdza určite nie je. Popri jazdení na poníkoch a koňoch pod vedením a dohľadom profesionálnych inštruktorov, sa môžu deti vyblázniť v krytom bazéne, zabaviť na obrovskom minigolfovom ihrisku, zasúťažiť si či venovať sa športovým aktivitám nielen na vonkajších ihriskách, ale aj vo veľkej športovej hale. V neďalekom kúpeľnom mestečku Cegléd ich v aquaparku čaká ďalší kopec nekonečnej zábavy.

Pohybu budú mať vaše deti hojne, a to sme ešte nespomenuli túru na legendárny Attilov kopec, magické miesto s liečivými energiami, ktoré navštevujú turisti z celého sveta. Nezabudli sme však ani na odpočinok. Chvíle oddychu deťom spestria nielen ukážky akrobatického jazdenia a výcviku koní chýrnych maďarských čikóšov, ale aj možnosť pozrieť si zblízka chov lipicanov, či zahrať si oddychový biliard, šípky, stolný futbal alebo zábavné hry.

V nedeľu sa cestou domov ešte zastavíme na pár hodín v Budapešti, kde navštívime známe nákupno – zábavné centrum Campona. Jeho hlavnou atrakciou je Tropicarium - tropický prales a najväčšie akvárium v strednej Európe s podmorským skleným tunelom, kde vôkol detí budú plávať nielen všelijaké morské ryby a živočíchy, ale aj majestátne dvojmetrové žraloky.

Víkendový tábor Tápioszentmárton je určite jedným z tých, na ktoré sa tak skoro nezabúda.

Hodnotenia

Galéria

Momentky z predošlých táborov

Mapa lokality