• Detské tábory

Hurá na výlet !

Milé deti, chcete jazdiť na koni či na koči? Strieľať z luku alebo zo vzduchovky? Šmýkať sa z obrovských tobogánov? Užiť si kopec srandy a zábavy pri športových hrách? Túlať sa tajomným pralesom? Loviť ryby? Vidieť veľkých žralokov ako vám plávajú nad hlavami? Zažiť za tri dni kopec ďalších nezabudnuteľných zážitkov a dobrodružstiev?

Toto všetko na vás čaká v našich víkendových táboroch!

Najbližšie termíny odchodov do tábora

Nezmeškajte ani jeden z nich

11
May
detský Tábor kincsemlovaspark
Nástupné miesto: Bratislava
Termín: 11.may - 13.may
Kincsemlovaspark, Maďarsko
Konečná cena: 149 EUR

Tábor plný pohybových aktivít - jazdenie na koňoch, plávanie, tenis, minigolf a iné.

Viac info

Naše lokality

Najlepšia ponuka pre vaše deti

Detský tábor lokalita Kincsemlovaspark

Kincsemlovaspark, Maďarsko

Unikátny tábor rozprestierajúci sa na rozľahlom niekoľkohektárovom areáli jazdeckého parku patrí k tým najkvalitnejším v Maďarsku. Zariadenie je vychýrené vynikajúcou kuchyňou založenou na domáckych maďarských špecialitách. Pestrý výber raňajok je formou švédskych stolov, obedy sú troj- a večere dvojchodové s dezertom alebo ovocím. Ubytovanie hotelového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami na každej izbe poskytne deťom komfortný oddych po celodenných aktivitách, o ktoré tu núdza určite nie je.

Viac informácií
Detský tábor lokalita Chata Lubetha

Chata Lubetha

Dvadsať kilometrov od Banskej Bystrice, doslova v srdci Slovenska – presne v jeho geografickom strede – sa v romantickej doline rozprestiera chotár rázovitej obce Ľubietová, kedysi jedného zo siedmych kráľovských banských miest, v ktorom sa po stáročia ťažilo zlato a striebro. Kúsok od konca obce, uprostred čistinky obklopenej zo všetkých strán kopcami a lesmi majestátnych a tajomných Veporských hôr, čaká na vaše deti novozrekonštruovaná chata Lubetha s kapacitou 85 lôžok a s rozľahlým areálom plnom detských atrakcií.

Viac informácií
Detský tábor lokalita Penzión Medvedica

Penzión Medvedica

Penzión Medvedica sa nachádza pod končiarmi majestátnych slovenských hôr, Vysokých Tatier. Je obklopený ihličnatými lesmi a prekrásnou prírodou v tichej lokalite na okraji Tatranskej Štrby. Jeho postavenie na rozhraní Liptovského a Spišského regiónu, len 8 km od Štrbského plesa je ideálnym východiskovým miestom na turistiku vo Vysokých a Nízkych Tatrách či zimné športy v najlepších slovenských lyžiarskych strediskách.

Viac informácií