• Detské tábory

Hurá na výlet !

Milé deti, chcete jazdiť na koni či na koči? Strieľať z luku alebo zo vzduchovky? Šmýkať sa z obrovských tobogánov? Užiť si kopec srandy a zábavy pri športových hrách? Túlať sa tajomným pralesom? Loviť ryby? Vidieť veľkých žralokov ako vám plávajú nad hlavami? Zažiť za tri dni kopec ďalších nezabudnuteľných zážitkov a dobrodružstiev?

Toto všetko na vás čaká v našich víkendových táboroch!

Naše lokality

Najlepšia ponuka pre vaše deti

Detský tábor lokalita Penzión Medvedica

Penzión Medvedica

Penzión Medvedica sa nachádza pod končiarmi majestátnych slovenských hôr, Vysokých Tatier. Je obklopený ihličnatými lesmi a prekrásnou prírodou v tichej lokalite na okraji Tatranskej Štrby. Jeho postavenie na rozhraní Liptovského a Spišského regiónu, len 8 km od Štrbského plesa je ideálnym východiskovým miestom na turistiku vo Vysokých a Nízkych Tatrách či zimné športy v najlepších slovenských lyžiarskych strediskách.

Viac informácií
Detský tábor lokalita Chata Lubetha

Chata Lubetha

Dvadsať kilometrov od Banskej Bystrice, doslova v srdci Slovenska – presne v jeho geografickom strede – sa v romantickej doline rozprestiera chotár rázovitej obce Ľubietová, kedysi jedného zo siedmych kráľovských banských miest, v ktorom sa po stáročia ťažilo zlato a striebro. Kúsok od konca obce, uprostred čistinky obklopenej zo všetkých strán kopcami a lesmi majestátnych a tajomných Veporských hôr, čaká na vaše deti novozrekonštruovaná chata Lubetha s kapacitou 85 lôžok a s rozľahlým areálom plnom detských atrakcií.

Viac informácií
Detský tábor lokalita Kincsemlovaspark

Kincsemlovaspark, Maďarsko

Unikátny tábor rozprestierajúci sa na rozľahlom niekoľkohektárovom areáli jazdeckého parku patrí k tým najkvalitnejším v Maďarsku. Zariadenie je vychýrené vynikajúcou kuchyňou založenou na domáckych maďarských špecialitách. Pestrý výber raňajok je formou švédskych stolov, obedy sú troj- a večere dvojchodové s dezertom alebo ovocím. Ubytovanie hotelového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami na každej izbe poskytne deťom komfortný oddych po celodenných aktivitách, o ktoré tu núdza určite nie je.

Viac informácií