• Detské tábory

Hurá na výlet !

Milé deti, chcete jazdiť na koni či na koči? Strieľať z luku alebo zo vzduchovky? Šmýkať sa z obrovských tobogánov? Užiť si kopec srandy a zábavy pri športových hrách? Túlať sa tajomným pralesom? Loviť ryby? Vidieť veľkých žralokov ako vám plávajú nad hlavami? Zažiť za tri dni kopec ďalších nezabudnuteľných zážitkov a dobrodružstiev?

Toto všetko na vás čaká v našich víkendových táboroch!

Naše lokality

Najlepšia ponuka pre vaše deti

Detský tábor lokalita Kincsemlovaspark

Kincsemlovaspark, Maďarsko

Unikátny tábor rozprestierajúci sa na rozľahlom niekoľkohektárovom areáli jazdeckého parku patrí k tým najkvalitnejším v Maďarsku. Zariadenie je vychýrené vynikajúcou kuchyňou založenou na domáckych maďarských špecialitách. Pestrý výber raňajok je formou švédskych stolov, obedy sú troj- a večere dvojchodové s dezertom alebo ovocím. Ubytovanie hotelového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami na každej izbe poskytne deťom komfortný oddych po celodenných aktivitách, o ktoré tu núdza určite nie je.

Viac informácií
Detský tábor lokalita Penzión Medvedica

Penzión Medvedica

Penzión Medvedica sa nachádza pod končiarmi majestátnych slovenských hôr, Vysokých Tatier. Je obklopený ihličnatými lesmi a prekrásnou prírodou v tichej lokalite na okraji Tatranskej Štrby. Jeho postavenie na rozhraní Liptovského a Spišského regiónu, len 8 km od Štrbského plesa je ideálnym východiskovým miestom na turistiku vo Vysokých a Nízkych Tatrách či zimné športy v najlepších slovenských lyžiarskych strediskách.

Viac informácií
Detský tábor lokalita Cegléd

Cegléd, Maďarsko

Nezabudnuteľné zážitky ponúka deťom pobyt v romantickom prostredí certifikovaného detského tábora v lone čistej prírody a pritom len kilometer od známeho maďarského kúpeľného mesta Cegléd, vzdialeného 65 km od Budapešti. Ubytovanie je v modernom zariadení s kapacitou vyše 200 osôb, s chutnou a sýtou domácou maďarskou kuchyňou, obklopenom veľkým upraveným areálom - ideálnym pre futbal, basketbal a ďalšie loptové hry i športové zápolenia.

Viac informácií