Detské tábory o nás

 

O našich detských táboroch

 

O našej spoločnosti a našom teame

 

 

Súčasťou aktivít našej spoločnosti je aj organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí pre deti a mládež.

Ako rodičia totiž vieme veľmi dobre, aké dôležité je, aby si deti popri návale školských povinností mohli aj oddýchnuť, relaxovať, zašportovať si a zabaviť sa.

A občas by sme aj my uvítali víkend bez detí, kedy si trocha oddýchneme od každodenných rodičovských povinností a môžeme si urobiť vlastný program.

Tak sa zrodila myšlienka organizovať nonprofitové víkendové tábory, v ktorých deti strávia tri víkendové dni v krásnej prírode a zároveň zažijú mnoho zábavy, dobrodružstiev a radostných chvíľ. Odpočinú si od počítačov, médií a mestského ruchu, načerpajú energiu a vybudujú si nové priateľstvá.

Program táborov zabezpečujeme starostlivo vybraným tímom skúsených pedagogických pracovníkov a profesionálnych animátorov s dlhoročnou praxou v práci s deťmi. Na každý pobyt vysielame s deťmi aj zodpovedného vedúceho z radov našich manažérov - do Maďarska s perfektnou znalosťou maďarčiny - ktorý ustráži riadny a bezproblémový chod tábora a všetkých služieb. Naši pedagógovia a animátori, prihliadajúc na vekové kategórie a individuálne záujmy detí, pripravujú tie najlepšie a najzábavnejšie aktivity s cieľom deti nielen zaujať, ale ich aj povzbudiť k rôznym fyzickým či kreatívnym výkonom. Už od nástupu do autobusu dohliada na deti profesionálny zdravotník a na mieste pobytu máme zabezpečenú lekársku pohotovosť.

Veľmi dbáme o to, aby všetky osoby, ktoré prídu s deťmi do styku počas táborových pobytov, spĺňali nielen kritériá bezúhonnosti, odbornosti a praxe, ale aby mali zároveň pozitívny vzťah a prístup k deťom. Týka sa to aj personálu starostlivo vybraných ubytovacích zariadení, pretože spokojnosť a bezpečnosť detí je pre nás prioritou.