Detské tábory naše lokality

Naše top lokality

Najlepšia ponuka pre vaše deti

Detský tábor lokalita Cegléd

Cegléd, Maďarsko

Nezabudnuteľné zážitky ponúka deťom pobyt v romantickom prostredí certifikovaného detského tábora v lone čistej prírody a pritom len kilometer od známeho maďarského kúpeľného mesta Cegléd, vzdialeného 65 km od Budapešti. Ubytovanie je v modernom zariadení s kapacitou vyše 200 osôb, s chutnou a sýtou domácou maďarskou kuchyňou, obklopenom veľkým upraveným areálom - ideálnym pre futbal, basketbal a ďalšie loptové hry i športové zápolenia.

Viac informacii
Detský tábor lokalita Kincsemlovaspark

Kincsemlovaspark, Maďarsko

Unikátny tábor rozprestierajúci sa na rozľahlom niekoľkohektárovom areáli jazdeckého parku patrí k tým najkvalitnejším v Maďarsku. Zariadenie je vychýrené vynikajúcou kuchyňou založenou na domáckych maďarských špecialitách. Pestrý výber raňajok je formou švédskych stolov, obedy sú troj- a večere dvojchodové s dezertom alebo ovocím. Ubytovanie hotelového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami na každej izbe poskytne deťom komfortný oddych po celodenných aktivitách, o ktoré tu núdza určite nie je.

Viac informacii
Detský tábor lokalita Chata Lubetha

Chata Lubetha

Dvadsať kilometrov od Banskej Bystrice, doslova v srdci Slovenska – presne v jeho geografickom strede – sa v romantickej doline rozprestiera chotár rázovitej obce Ľubietová, kedysi jedného zo siedmych kráľovských banských miest, v ktorom sa po stáročia ťažilo zlato a striebro. Kúsok od konca obce, uprostred čistinky obklopenej zo všetkých strán kopcami a lesmi majestátnych a tajomných Veporských hôr, čaká na vaše deti novozrekonštruovaná chata Lubetha s kapacitou 85 lôžok a s rozľahlým areálom plnom detských atrakcií.

Viac informacii
Detský tábor lokalita Penzión Medvedica

Penzión Medvedica

Penzión Medvedica sa nachádza pod končiarmi majestátnych slovenských hôr, Vysokých Tatier. Je obklopený ihličnatými lesmi a prekrásnou prírodou v tichej lokalite na okraji Tatranskej Štrby. Jeho postavenie na rozhraní Liptovského a Spišského regiónu, len 8 km od Štrbského plesa je ideálnym východiskovým miestom na turistiku vo Vysokých a Nízkych Tatrách či zimné športy v najlepších slovenských lyžiarskych strediskách.

Viac informacii